Сцен малих великі трударі

З гарного, теплого відеоролика-вітання колегам від співробітників Біляївського районного Будинку культури розпочалось урочисте святкування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
– Ми пишаємось вами! – піднесено та шанобливо виголосив голова районної ради районної ради Олег Мишаглі, вітаючи творчих працівників з нагоди професійного свята. Олег Григорович відзначив високий рівень культури в нашому районі, адже більшість вокальних, хореографічних колективів та солістів відомі не лише на теренах Біляївщини, а й навіть за межами нашої держави. І це – привід для гордості та слушна нагода сказати їм, відданим подвижникам творчої ниви: «Так тримати!»
Бурхливими оплесками зустрічали кожного, хто поздоровляв зі сцени районного Будинку культури, винуватців свята. Культурні діячі дуже уважно слухали виступаючих, які тепло відгукувались про їхню повсякденну роботу, що дарує людям велику втіху: голову районної ради Олега Мишаглі, голову Біляївської ОТГ Михайла Бухтіярова, представника райдержадміністрації Юлію Дзей, керівника відділу культури та молодіжної політики Лілію Гапоненко, керівника районного осередку Аграрної партії України, директора ПП «Єдність» Олега Ніцевича, голову Граденицької сільської ради Ігора Пахомова. Винуватці свята й самі вітали одне одного: теплими словами, добрими посмішками, щирими обіймами, міцними потиском руки… А найгарніші поздоровлення – то, звичайно, гарні виступи! І їх було вдосталь того святкового дня: вокальних, хореографічних, динамічних та ліричних. Кожен по-своєму гарний, цікавий, видовищний. Адже ці люди, виходячи на сцену, у кожне слово, ноту, рух вкладають усю душу! Ось і цього дня, коли, здавалось би, могли перепочити, зі святкової сцени вони знов демонстрували власну майстерність та філігранність душі, звеселяли серце, милували око, розраджували та дарували втіху.
Мабуть, найбільш колоритним, таким, що залишиться в пам’яті надовго, був яскравий гумористичний виступ-інсценізація за мотивами Гоголівської п’єси «Ревізор», представленої вигадливими, талановитими працівниками Біляївського РБК та народним вокальним ансамблем «Від серця до серця» у власній інтерпретації. Важко було втриматись від сміху, спостерігаючи за бурхливими, дещо кумедними подіями, які розгортались на сцені, та за віртуозною грою артистів. Ця блискуча міні-постанова зробила захід дуже атмосферним, невимушеним та колоритним, подарувавши глядачам море позитивних емоцій.
І, звичайно, було того дня й урочисте нагородження в різних номінаціях («Будинок культури відмінної роботи», «Сільський клуб відмінної роботи», «Сільський клуб зразкової роботи», «Кращі вокальні ансамблі», «Оркестри та інструментальні ансамблі», «Хореографічні колективи») найкращих: співробітників, творчих колективів, закладів культури. Кожен з них, безперечно, заслуговує на окремі оплески та гучні слова подяки за свою щоденну роботу. Ця непроста творча праця надзвичайно важлива для всіх людей, адже саме вона робить наші обличчі усміхненими, душі – добрішими, а світ – прекраснішим!
Інна МЕЛЬНИК
DSC_0067

DSC_0086

Інші новини: