Чи готові об’єкти соціальної сфери до опалювального сезону?

Відповідно до плану роботи відбулось чергове засідання штабу щодо початку опалювального сезону 2017-2018 років за участі  т.в.о. голови РДА Румоманенко О.В. та т.в.о. першого заступника голови РДА Кара М.В.

Серед присутніх доповідачів – керівники соціальних установ району та начальник відділу освіти Біляївської РДА, директори комунальних підприємств ст. Усатове, селища Набережне та Хлібодарської селищної ради.

Згідно наданої інформації сільські медичні установи та райлікарня лікарня готові до опалення. Там, де воно здійснюється газом – уже ввімкнено, відносно вугільних котлів – поки що використовується резерв – минулорічні залишки вугілля. Паралельно завершується тендерна процедура закупівлі необхідної кількості палива, у зв’язку зі зміною його марки.

Без тепла поки що перебуває лиш інфекційне відділення райлікарні, адже там наразі завершуються ремонті роботи.

Начальник управління освіти району повідомила, що в навчальних закладах та дитячих садках – тепло, щоденно фіксується температурний режим. Там, де не вдалось запустити котельні з ряду об’єктивних причин, приміщення тимчасово обігрівають кондиціонерами. Стосовно неполадок в системі опалення Міжлиманської ЗОШ: пошкоджена ділянка буде відремонтована в період шкільних канікул.

Бібліотечна система також відзвітувала про вчасний старт. Всі заклади опалюються, стосовно цьогорічної закупівлі палива завершуються тендерні процедури.

Активно обговорювались звіти керівників ВУЖКГ селища Хлібодарське та ст. Усатове. По першому – була скликана окрема нарада, адже ситуація дійсно складна. (Описано в матеріалі «Екстрене засідання: буде зима зі світлом та теплом чи без них?»).

Стосовно станції Усатове Нерубайської сільради – там тривають ремонтні роботи теплотраси. Станом на 26 жовтня поточного року було замінено 300 метрів з 2-кілометрової лінії. Причина – затримка з виділенням коштів на сесії сільради, пошук і укладення угоди з підрядником. Однак керівник установи налаштований позитивно, і вже наприкінці листопада обіцяє подати тепло до восьми багатоквартирних будинків.

Як позитивний приклад  – селище Набережне, де минулого четверга об  11 годині включили опалення в усіх об’єктах соціальної сфери.

За результатами штабу, було прийнято рішення на наступне засідання запрошувати не лише відповідальних осіб, а й голів місцевих громад. Питання осінньо-зимового опалювального періоду – наразі є одним з першочергових та основних, що перебувають на контролі та в постійному полі зору влади району.

Кіма ДЕРКАЧ.

Інші новини: