У Маяках відкрито новий стадіон європейського зразка

 

Широка асфальтована дорога, зовсім поруч із сільською школою, веде до центрального стадіону в Маяках. Він вражає своєю масштабністю та впорядкованістю футбольного поля, баскетбольного майданчика. Гарним обрамленням є легкоатлетичні бігові доріжки, останні метри яких формувались майстрами буквально в день відкриття.

Такого дарунку громада очікувала з нетерпінням, давно підіймала питання облаштування спортивного осередк,у і щиро радіє, що її не лише почули, а реалізували в життя обіцяне.

Першими вийти на спортмайданчик пощастило почесним гостям села: губернатору області Степанову М.В., голові Одеської обласної ради  Урбанському А.І. , народним обранцям – депутатам ВРУ  Гуляєву  В.О. та Унгуряну П.Я., депутату Одеської облради, голові Департаменту фінансів ОДА, голові профільної комісії з питань освіти, культури і спорту ОДА Зінченко М.А., голові Біляївської райради Мишаглі О.Г.

Маяківський сільський голова Дяченко В.Ю. радо запрошує почесних гостей, які цього дня приїхали урочисто відкрити стадіон для маячан та жителів сіл Удобне і Надлиманське, що віднедавна об’єднані в єдину громаду, оглянути нове надбання й розділити спільну радість.

Звучання Державного Гімну ознаменувало про початок урочистості. На спортивному полі – влада села, району та області. Навпроти – вдячні, щасливі сельчани.

Всім відомий головний принцип спорту  – до фіналу ніхто не знає переможців будь-яких змагань. В нашому випадку скільки б не було цих спортивних змагань, результат вже відомий  – це сильні, щасливі, здорові мешканці села Маяки. Я впевнений – на цьому стадіоні ми будемо вітати світових зірок, що прославлятимуть нашу Україну.

Три бюджети різних рівнів надали можливість нам бути присутніми на відкритті цього прекрасного спортивного об’єкта. Це – приклад тих реформ, що були проголошені Президентом України. Це ті позитивні зміни, що відбуваються в нашій країні, – сказав у вітальній промові Степанов М.В., губернатор Одещини.

Передаючи слово для привітань голові Одеської обласної ради Урбанському А.І., губернатор області спільно з ним вручив спортсменам села Маяки подарунковий сертифікат на екіпірування для футбольних команд.

Це перші кроки реформи децентралізації, про які говорив наш Президент, – зауважив Урбанський А.І.. – Сьогодні ми є свідками відкриття стадіону справжньої європейської якості. Ми бачимо розпочату реконструкцію Маяківської загальноосвітньої школи – закладення фундаменту будівлі початкових. До  першого вересня наступного року маємо повністю вирішити питання навчання у дві зміни. І за це я хочу подякувати всій нашій команді: Президенту України П.О. Порошенку, М.В. Степанову, М.А. Зінченко і В.Ю. Дяченку..

Приєднались до вітань і народні депутати Верховної Ради, які підтримали в бюджетному комітеті парламенту будівництво деяких об’єктів Одещини, зокрема стадіон у селі Маяки.

Депутат Одеської облради Зінченко М.А., привітавши найкращу громаду із такою значущою подією, побажала її жителям натхнення, здоров’я і віри в краще майбутнє. Віднині діти зможуть повноцінно займатись футболом та іншими видами спорту.

Радіючи за свою громаду Дяченко В.Ю., від імені жителів висловив щиру вдячність  владі різних рівнів за підтримку не лише на словах, а й на ділі:

Віднині ми маємо гарний стадіон. Ведеться добудова навчальних класів початкової школи, формується добротна інфраструктура: дороги, водогони; проводяться ремонти в дитячих садочках, вже здійснений ремонт у Будинку культури – таким є перелік добрих справ на селі. Під час свого останнього  візиту до Одеського регіону Президент України пообіцяв всіляко сприяти процесу децентралізації, що є  новим витком розвитку країни. Обіцянки виконуються, спасибі за це губернатору, голові ради обласної , депутатам усіх рівнів, керівництву району IMG_8251IMG_8289.

В своєму виступі сільський голова нагадав односельцям про те, що у 1997 році Маяківська сільська команда стала володарем Кубку області на стадіоні ЧМП. Час би відновити лідерство. Шанси великі, адже в громаді підростає 1,5 тисячі дітей, які відтепер займатимуться на цьому стадіоні.

Щойно було перерізано символічну червону стрічку, гості першими спробували зіграти на спортивному полі. Цього дня фортуна була на боці прекрасної половини – одинадцятиметровий удар м’яча у ворота маячанам вдалось успішно забити лиш М.А. Зінченко. Мабуть, чоловіки їй шанобливо поступились першістю. А вона, в свою чергу запросила, до гри юних спортсменів сіл Маяки, Удобне та Надлиманське, які до пізнього вечора не хотіли залишати майданчик, насолоджуючись таким бажаним ганянням м’яча по полю.

А коли зовсім стемніло, на всіх чекав чудовий святковий концерт за участю народних артистів  Віктора Павлика, Ірини Білик. А ще, порадував присутніх неповторним колоритом перлини у моря одеський гурт «Деньги вперед».

Кіма ДЕРКАЧ

Інші новини: