ВИВЧИТИ ПИТАННЯ – ЗНАЙТИ ВІРНЕ РІШЕННЯ, РЕКОМЕНДУВАТИ ДО ВИКОНАННЯ

Робота постійних комісій районної ради завжди проходить крізь призму активного діалогу як з боку учасників складу так і тих, хто звертається з різних життєво-важливих питань.

Цього разу до десятки пунктів порядку денного, що обговорювався на засіданні комісії райради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, було включено додаткове – одинадцяте. Надійшло воно від присутнього на зборах депутата Одеської облради Чапіра Д.П.

Представляючи інтереси жителів Ш.Балківської громади він надав на розгляд комісії звернення щодо вирішення питання надання в оренду частини приміщення ФАПу с. Ш. Балка для розміщення відділення Укрпошти та кабінету старости села.

Комісія погодилась: тема актуальна, і надала відповідні рекомендації, залишивши за собою право детального вивчення проблеми спільно з основними фігурантами.

Якщо ж вести мову про розгляд питань порядку денного, то варто відмітити, що кожне активно обговорювалось учасниками. Свою безпосередню думку висловлював і присутній на засіданні заступник голови райради Раздорожний Ю.Є.

Голова постійної комісії Антощук М.М.  коротко інформував по кожному з представлених питань, надаючи безпосереднім виконавцям слово для виступу.

Таким чином було взято до відома і запропоновано пролонгувати на наступний рік програму оздоровлення та відпочинку дітей Біляївського району на 2014-2017 роки, стосовно якої доповідав Грозов Г.Д. – начальник відділу сім’ї, спорту та молодіжної політики РДА.

Приємно, коли  робота отримує плідний результат. Мова про розгляд клопотання Іллінської сільської ради щодо облаштування кабінету лікаря-гінеколога та окремого кабінету для щеплення при Міжлиманській ЛА ЗПСМ. Доповідачем тут і головним інформатором виступив сам голова постійної комісії М.М. Антощук.

Після недовготривалих дискусій між присутніми маємо – спеціально облаштований кабінет для прийому сельчан лікарем є, а ось медичну допомогу надаватиме спеціаліст з Дачненської амбулаторії (працевлаштований на 0,25 ставки), який щоп’ятниці виїжджатиме до громади.

Стосовно облаштування кабінету для проведення щеплень керівництву Міжлиманської амбулаторії комісія рекомендувала звернутись з відповідним листом-розрахунком на бюджетну комісію задля виділення коштів на додаткове переобладнання приміщення.

Питання затвердження Статуту КЗ « Біляївський РЦ ПМСД» у новій редакції і переведення даного закладу у  комунальне некомерційне підприємство, про що інформувала головний лікар району Зайцева Н.В., вирішено довивчити спільно з медичними працівниками і членами комісії, щоб повернутись до розгляду знову вже за обставин остаточного законодавчого врегулювання.

В подальшій роботі комісія розглянула три особистих звернення від мешканців району, що стосувались роботи пологового відділення КП « Біляївська ЦРЛ» та проблем з отриманням пільгових медикаментів відповідно до виписаних сімейними лікарями рецептів. Останнє питання надійшло від депутата райради Кузьмука С.Л., на адресу якого безпосередньо звернулись його виборці.

Ґрунтовно вивчивши всі звернення, обговоривши суперечливі моменти, члени комісії були одностайні: одні – потрібно перевести в площину розгляду суміжної комісії, стосовно інших – надіслати листи-відповіді.

В інформаційному плані заслухано та взято до відома питання відносно внесення змін до районної цільової програми «Здоров’я» на 2015-17 роки; виконання районної програми зайнятості населення на період до 2017 року та внесення змін до обласної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки «Захист і турбота». Тут додаткових обговорень майже не виникало, все чітко зрозуміло – програми актуальні, основні аспекти кожної прописані з думкою про потреби людей.

На розгляд постійної комісії також надійшло клопотання Іллінської сільради щодо розміщення на її території бальнеологічного лікувально-оздоровчого комплексу для лікування та оздоровлення воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Детальну інформацію з цього приводу надав голова комісії, який прагнув заручившись підтримкою колег, сформувати правильний хід дій. З огляду на те, що наявна ділянка прекрасної оздоровчої зони, варто було б поміркувати над тим, як раціональніше її використати. Будівництво здравниці стало б найбільш вірним рішенням з якого боку не глянь. Цікава пропозиція, що потребує злагодженої роботи, а також координованості дій. Нажаль, подібний масштабний проект, вдасться реалізувати лише за сталої фінансової державної підтримки.

Кіма ДЕРКАЧIMG_7698 IMG_7700

Інші новини: