Біляївський «ДОСААФ»: поговоримо про здобутки

Відкриття нових категорій водійських прав, придбання двох легкових автомобілів, автобусу, причепу, покращення матеріально-технічної бази – це здобутки останнього року, яким радіють співробітники “Біляївського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України” (колишній ДОСААФ) – установі, що веде відлік часу з 1965-го року. А розповів про них директор закладу Ростислав Бондаренко, який обіймає займану посаду вже 7 років.
– Наразі в автошколі займається близько 50-ти курсантів. Здебільшого, це жінки віком біля 30-ти років. Навчання триває 2,5-3 місяці. Минулого року ми першими в Одеській області пройшли аккредитацию та отримали категорії А, В, С, Д, Е, – розповідає директор клубу.
Ростислав Бондаренко під час розмови дещо дивує. Та як тут не дивуватись, коли за останні 4 роки ціна на навчання у колишньому ДОСААФі зовсім не зросла! От і приїздять до навчальної установи чоловіки та жінки не лише із Біляївки, а й з сусідніх населених пунктів: Мирного, Василівки, Майор, Кагарлику, Теплодару, Ясьок, Троицького, Градениць. Тут їх радо зустрічають досвідчені викладачі, майстерні інструктори та просто гарні, привітні люди. Саме про них – своїх колег-професіоналів і згадує наш співрозмовник, адже працівники спортивно-технічного клубу, за його словами– взірець професіоналізму та відданості своїй роботі.

– Звичайно, я міг би назвати кожного, але хочеться особливо згадати наших найкращих співробітників: інструктора, викладача теорії Андрія Довженка, який працює тут більше 10-ти років, а також Сергія Могиляка – досвідченого водія-далекобійника, який за рік своєї роботи в клубі зарекомендував себе як спеціаліст вищого гатунку, – говорить Ростислав Бондаренко.

Не забуває молодий директор і про тих людей, які багато років свого життя віддали роботі в установі. Вони виконували свій професійний обов’язок чесно, сумлінно, віддано. Серед таких досвідчені водії Микола Якович Фертиченко та Олександр Трофимович Неплій. А от технічний працівник Ніна Федорівна Довженко, хоч і не має фаху автомобіліста, власним старанням, сумлінним, відповідальним ставленням до посадових обов’язків заслужила подяку від колег та керівництва.
Тут панує тепла, дружня атмосфера. Взаєморозуміння, підтримка та взаємоповага – на таких засадах ґрунтуються стосунки в колективі, де директор користується заслуженим авторитетом. Коли він став до своїх обов’язків, підприємство було збитковим, існувала заборгованість із заробітної платні. А що вже говорити про умови роботи та навчання! На сьогоднішній день “Біляївський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України” функціонує стабільно, співробітники, які завдяки проведеному ремонту працюють в комфортних умовах, вчасно отримують платню. Крім того, оновлено автомобільний парк, матеріально-технічну базу та навчальні класи.
Ділиться директор і планами на майбутнє, в яких: подальший ремонт приміщень, розширення автопарку, придбання машини з автоматичною коробкою передач та багато-багато іншого. І те все буде. Тільки згодом. Якщо люди працюють з таким ентузіазмом, завзяттям та наполегливістю – результат не змусить на себе довго чекати!
DSC_0119
Інна МЕЛЬНИК

Інші новини: