Звіти про роботу

Порядок денний останнього засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулось 9 березня, налічував 9 питань. Здебільшого слухали звіти керівників про діяльність структурних підрозділів РДА, закладів та установ району.

IMG_3982

Важливим питанням, що розглядалось, стала організація проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні поточного року. Із цією інформацією виступив військовий комісар Біляївського районного військового комісаріату Сергій Корак. Знайомлячи присутніх із основними тезами Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», він повідомив кількість призовників у населених пунктах району, які підлягають відправці у війська з 7 березня по 15 квітня.

IMG_3978

Із інформацією про забезпечення населення району медичними послугами виступив головний лікар Біляївської ЦРЛ Віталій Маковецький. За словами керівника, крім безкоштовної медичної допомоги, відповідно до Постанови КМУ від 17.09.1996 року №1138, КЗ «Біляївська ЦРЛ» надає такі платні медичні послуги: первинна, додаткова та повторна оглядова комісія для працівників, які пов’язані з обслуговуванням населення (крім працівників бюджетної сфери); медичний огляд при прийнятті на роботу для всіх працівників (крім бюджетної сфери); комісія для працюючих у шкідливих умовах; водійська неповна комісія; обов’язковий профілактичний наркологічний огляд; дозвіл на право отримання та носіння зброї; періодичний огляд психіатра; операції штучного переривання вагітності в стаціонарі: із застосуванням загальної анестезії; методом вакуум-аспірації в амбулаторних умовах (крім абортів за медичними і соціальними показаннями).

Про підсумки роботи Управління Держгеокадастру у Біляївському районі Одеської області за 2016 рік доповів заступник голови Комісії з ліквідації Управління Держгеокадастру в Біляївському районі Одеської області Роман Орішич. Заслухавши доповідача, присутні на засіданні керівники органів місцевого самоврядування відмітили ефективну, результативну діяльність Управління Держгеокадастру в Біляївському районі.

Про стан роботи Біляївського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2016 році доповів начальник сектору Руслан Кенгельян. Зокрема, він повідомив, що в 2016 році в населених пунктах району та місті Теплодар виникло 595 пожеж, прямий збиток від яких склав 7 мільйонів 185 тисяч 930 гривень, побічний збиток – 37 млн. 982 тис. 667 грн. Внаслідок пожеж загинуло 6 осіб. Минулого року на території району виникло 3 події на воді (3 потопельники), відпрацьовано 29 заявок із розмінування.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Світлана Підмазко довела до відома присутніх інформацію щодо надходження та розгляд заяв по субсидіях протягом 2017 року в розрізі кожної сільської ради (в тому числі і Біляївської ОТГ).

За словами доповідачки, за призначенням субсидії за січень – лютий 2017 року до Управління звернулась 451 родина. З них призначено за новим порядком 75-м. На призначенні знаходиться 94 справи, по 93-ом справам направлені запити до підприємств-надавачів послуг та замовлено декларації стосовно доходів родини. 177 заяв знаходиться на опрацюванні. Наразі очікується надходження розпорядження обласної держадміністрації про визначення суми на тверде паливо.

Станом на 9 березня 2017 року субсидією на відшкодування витрат по оплаті житлово-комунальних послуг користуються 4129 родин. Субсидії по житлово-комунальних послугах за січень – лютий 2017 року нараховано на суму 1195350 млн. грн. Заборгованість по виплатах субсидій станом на 9 березня 2017 року становить 1525369 млн. грн.

Також було заслухано звіти начальника Біляївського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Олени Величко (про виконану роботу за 2016 рік) та начальника управління освіти РДА Анни Гладкіх (Про виконання Закону України «Про охорону праці. Результативність роботи закладів освіти з охорони життя і попередження дитячого травматизму»).

 

Інна МЕЛЬНИК.

 

Інші новини: