ЖІНКУ вітали знову…

«Берегиня роду», «Освіта», «Жінка у владі», «Медицина», «Золоте серце», «Жінка бізнес-леді», «Фізична культура і спорт», «Місцеве самоврядування», «Культура і мистецтво» – в таких номінаціях було відзначено жінок району, які своїми значними успіхами та власним життям уславлюють не лише рідну землю, а й саму жіночу сутність.

DSC_0075

Звичайно, можна нагородити ще багато представниць слабкої статі у різних номінаціях, адже саме вони – працелюбні, невтомні, завзяті – вміють залишатись сильними та витривалими і заслуговують на подяку за свою професійну діяльність, відданість людям і родинам, за небайдужість та любов до рідної землі. Але не нагород вони прагнуть – теплого, вдячного слова, щирого ставлення, трішечки уваги…І нехай найбільше всього цього отримують саме 8 Березня – дарма. Приємно. Хто би що не говорив.

DSC_0068

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Біляївському РБК відбулось святкове нагородження прекрасної половини людства нашого району. Із теплими, щирими вітальними словами до чарівних панянок звернулись чоловіки, які шанують жіноцтво та вміють підібрати прекрасні слова, що розраджують тендітну душу: голова районної ради Олег Мишаглі та голова райдержадміністрації Арсен Жумаділов. Гідно оцінивши високу жіночу місію, вони побажали кожній миру та любові, сімейного затишку та професійних успіхів, матеріального благополуччя та надійного чоловічого плеча поруч.

DSC_0098

Променисто посміхались жінки, вдячно та весело аплодували районним артистам, які виконували для них хореографічні і вокальні номери. І кожна, мабуть, мріяла про щось своє – дужу-дуже особисте, що має справдитись навесні, адже недарма жіноче свято відзначається в час пробудження природи, коли зароджується саме життя. Ото й сподівання, що впали зерном надії у пробуджену від зимової сплячки землю, потому мають дати рясні сходи їх здійснень.

DSC_0168

Переможницями конкурсу «Жінка року» стали: заступник голови райдержадміністрації Олена Рудоманенко (Жінка у владі), депутат Усатівської сільської ради, підприємець Ірина Торончук (Жінка – бізнес-леді), соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування РДА Ірина Бабленюк (Золоте серце), старша медична сестра дитячого відділення Біляївської ЦРЛ Надія Крачкова (Медицина), директор Нерубайського НВК «Школа-гімназія» Світлана Зубрицька (Освіта), викладач фізичного виховання Маяківської ЗОШ Галина Котляренко (Фізична культура і спорт), Мати-героїня Римма Чуйко (Берегиня роду), хореограф Біляївського РБК Оксана Журавльова (Культура і мистецтво), депутат, секретар Усатівської сільської ради Ляля Драгомарецька (Місцеве самоврядування). Ці чарівні жінки і справді гідні визнання, людської шани та вдячності.

Крім номінанток, на сцену також піднімались найкращі працівниці установ та закладів району, яким було вручено гарні подарунки від райдержадміністрації та районної ради.

Теплою та щирою видалась атмосфера святкування. Були тендітні весняні квіти та гарні посмішки, сяяли очі та блищали сльози – від хвилювання, несподіваної радості та втіхи. Жінки, які здобувають винагороди на життєвій та професійній ниві, працюють, виховують дітей, навчаються і слугують взірцем для інших, як ніхто вміють бути сильними та терплячими, того дня плакали від зворушення…

 

Інна МЕЛЬНИК.

Інші новини: