Зворушлива зустріч побратимів

У селі Великий Дальник 18 лютого 2017 року відбулися урочисті заходи, присвячені 28-й річниці виводу радянських військ з Республіки Афганістан.

0041

Великодальницька сільська первинна організація Української спілки ветеранів Афганістану налічує 42 чоловіки, в тому числі учасники бойових дій на території інших держав (Чехословаччина, Ірак, Єгипет, Куба, В`єтнам, Югославія та Афганістан).

Зібралися майже всі: дружні обійми, міцні рукостискання, зворушливі зустрічі, теплі слова привітання, скупі чоловічі спогади.

0039

Привітав присутніх воїнів-інтернаціоналістів шановний гість – депутат Верховної Ради Гуляєв Василь Олександрович. Побажав міцного здоров`я, добробуту та благополуччя їх родинам, успіхів у всіх починаннях і головне – миру в Україні. Також надав матеріальну допомогу на загальну суму 21000 гривень.

Потім у центрі села відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку, присвяченого героям, які загинули під час бойових дій в Республіці Афганістан. В теплій дружній атмосфері розмова була продовжена за святковим столом.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про бойових товаришів, які загинули в боях.

Сільська рада надала воїнам-інтернаціоналістам грошову матеріальну допомогу на загальну суму 21000 гривень.

За активну громадську діяльність, військово-патріотичне виховання молоді, збереження пам’яті про загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виводу радянських військ з Республіки Афганістан, висловлена подяка Уткіну Ігорю Олексійовичу, Істратій Флоріну Якимовичу, Белецькому Віталію Володимировичу, Цирику Олександру Федоровичу, Петренку Івану Миколайовичу.

Великодальницька сільська рада висловлює вдячність за організацію та проведення зазначених урочистих заходів голові спілки ветеранів Афганістану Великодальницької сільської ради – Ревінеру Івану Івановичу.

 

В.Г. Рибак, Великодальницький сільський голова.

Інші новини: