Ігровий майданчик на Вигоді

На початку нового учбового року для дітей, які проживають у селі Вигода Біляївського району, відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика.

29За словами Вигодянського сільського голови Андрія Шарандака, раніше спеціально облаштованої території, на якій малеча могла б активно проводити дозвілля, не було. Тому діти з нетерпінням чекали, аби у їхньому селі з’явилося місце, де можна було б погратися на сучасних ігрових спорудах. Реалізувати дитячу мрію вдалося завдяки спонсорській допомозі приватного підприємства. В урочистому відкритті взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський, голова Вигодянської сільської ради Андрій Шарандак та приватний підприємець Георгій Нечитайло.

«Це хороший приклад співпраці представників влади та підприємців. Приємно бачити щирі усмішки на обличчях дітей. Важливо, щоб ігрові майданчики відкривалися, в першу чергу, у невеличких населених пунктах. Такі добрі ініціативи завжди знайдуть підтримку депутатів усіх рівнів. Адже яке дитинство ми забезпечимо нашим дітям, те й матимемо в майбутньому», – звернувся до присутніх Анатолій Урбанський.

Відразу після розрізання червоної стрічки дітлахи юрбою побігли випробовувати на міцність нові гойдалки, каруселі та гірки.

Інші новини: